ZAPOJTE SE !

Děkujeme za Váš zájem zapojit se do hnutí Tak jo!

Jako příznivci Tak jo! vyjadřujete podporu liberálním hodnotám svobody a osobní zodpovědnosti, právnímu státu, demokracii a toleranci a dáváte najevo, že budoucnost České republiky je spjata s jejím aktivním členstvím v Evropské unii. Jako příznivci se můžete zapojit do činností hnutí a přispět tak k vytvoření silné a sebevědomé České republiky. Jako příznivci můžete hrát v Tak jo! aktivnější roli, budete v kontaktu s dalšími příznivci, republikovou radou, předsedou a místopředsedy, a máte tedy možnost s ostatními diskutovat, projevit své názory a postoje a přispět k současným a budoucím úspěchům Tak jo!.

 

Jako příznivec máte tyto výhody:

Můžete se účastnit debat, akcí a iniciativ organizovaných Tak jo! - Můžete se na jejich vytváření a organizaci aktivně podílet. - Váš hlas bude při debatách a schůzích hnutí slyšet. - Máte možnost organizovat akce hnutí ve Vašem městě či vesnici a pomoci tak rozšířit základnu příznivců Tak jo! - Personalizované pozvánky na debaty a akce Tak jo! - Newsletter hnutí Tak jo! - A můžete se stát plnohodnotnými členy hnutí.

 

Hlavní síla Tak jo! je v lidech! Zaregistrujte se a pojďme společně pracovat na lepší budoucnosti České republiky!

 

Přečtěte si naše Programové dvanáctero. Souhlasíte? Pokud ano nic vám nebrání vyplnit a odeslat přihlašovací formulář!

Potvrdíme Vám jeho schválení a pak už se můžete všude vesele chlubit, že jste se stali součástí progresivního politického hnutí! :)